| KurýrPoint.cz - všechny kurýři na jednom místě | Balíkdozahraničí.cz - úsporná přeprava zásilek | Expresní-Pošta.cz - spolehlivé doručení zásilek s vyzvednutím u Vás |
 
Vytvořit inzerát
             je to zcela zdarma

VIP INZERÁTY


VOLNÁ POZICEVOLNÁ POZICEVOLNÁ POZICEVOLNÁ POZICENápověda

Jak vložit inzerát

Před každým vložením inzerátu si prosím přečtěte podmínky serveru, abyste zjistili, zda jim Váš inzerát neodporuje a nebyl by pak kvůli jejich porušení během pár minut po vložení administrátorem vymazán. Nový inzerát můžete vložit z jakékoliv stránky inzertního serveru po kliknutí na odkaz Vložit inzerát, který najdete vpravo nahoře. Dále zvolíte sekci, do které Váš inzerát spadá, tzn. pokud např. inzerujete počítač nedávejte ho do sekce Nábytek. Nikdo by ho tam nehledal, a pokud na tento špatně zařazený inzerát narazí administrátor, okamžitě jej ze serveru smaže. 

Nejdříve zvolíte typ, a to buď nabídku (něco prodáváte nebo nabízíte zaměstnání) nebo poptávku (něco sháníte - jakoukoliv věc, službu nebo zaměstnání). Zvolíte kategorii dle charakteru inzerátu. Dále už vyplňujete konkrétní údaje týkající Vašeho inzerátu - nadpis a popis inzerátu, cenu a PSČ. Ke každému inzerátu můžete zdarma vložit 8 fotografií, které zvýší poptávku po Vašem inzerátu. Fotografie musí být ve formátu .jpeg. Muže mít jakoukoliv velikost, protože bude automaticky zmenšena na max 300x300 pixelů. Samozřejmě platí - čím větší fotka tím déle Vám bude trvat její vkládání. Poslední oblast vkládání inzerátu se týká Vašich osobních údajů: Jméno, Telefon, Email. Následuje Vaše heslo, které slouží k editaci nebo vymazání inzerátu. Jako Vaše heslo zadejte cokoliv, co si budete pamatovat. 

Kliknutím na tlačítko Odeslat se Váš inzerát okamžité objeví v sekci a kategorii, kam jste ho vložili. Doporučujeme inzerát zkontrolovat a pokud ho chcete opravit, kliknete v detailu inzerátu pod jeho popisem na odkaz Editovat inzerát a zde si po výběru Editace a zadaní Vašeho hesla můžete inzerát změnit. Stejným způsobem lze inzerát vymazat (výběr Vymazat). Váš inzerát bude na serveru zobrazen maximálně 3 měsíce, po uplynutí této doby se automaticky vymaže.
 

Jak editovat inzerát

Každý Vámi vložený inzerát lze upravit. Klikněte na odkaz Moje inzeráty vpravo nahoře. Po zadaní Vaší emailové adresy a/nebo telefonního čísla (podle toho, co jste uvedli v inzerátu) a kliknutí na tlačítko Vypsat inzeráty, se objeví všechny inzeráty, kde jste uvedli tento e-mail nebo telefon. Pak stačí kliknout na odkaz Smazat/Editovat/Topovat, který se objeví po najetí myší na inzerát v jeho dolní části. Klikněte pak na odkaz Editovat, zadejte Vaše heslo a můžete inzerát změnit.
 

Jak smazat inzerát

Každý inzerát lze smazat stejným způsobem jako jej editovat, pouze vyberte Smazat a po zadání hesla je inzerát ihned smazán.
 

Zapomněl jsem heslo

V případě, že zapomenete heslo, napište požadavek na mail info@bidmix.cz a Váš inzerát bude vymazán. Z bezpečnostních důvodů heslo nesdělujeme. Pokud máte v inzerátu uvedený mail, můžete si nechat heslo poslat. U inzerátu, který chcete vymazat/editovat/topovat vyplňte jakékoliv heslo. Po jeho zadání se dostanete na stránku, kde do tabulky "Zadali jste špatné heslo" vepište "Ano" a heslo Vám bude automaticky zasláno na mail uvedený v inzerátu.


Jak TOPovat inzerát

Topování znamená zvýhodnění pozice inzerátu. Topování můžete hradit prosřednictvím: 

- Zakoupením poukázky přes T-Mobile m-platba. Cena jedné poukázky při koupi přes T-Mobile m-platba je 50 Kč včetně DPH.

- Zakoupením poukázky Platbou 24 od ČS. Cena jedné poukázky při koupi přes Mojeplatba je 50 Kč včetně DPH.

- Zakoupením poukázky přes KB Mojeplatba. Cena jedné poukázky při koupi přes Mojeplatba je 50 Kč včetně DPH.

- Zakoupením poukázky přes Raiffeisenbank ePlatba. Cena jedné poukázky při koupi přes ePlatba je 50 Kč včetně DPH.

- Zakoupením poukázky přes PaySec (+ ČSOB, ERA, Poštovní spořitelna). Cena jedné poukázky při koupi přes PaySec je 50 Kč včetně DPH.

- Zakoupením poukázky přes elektronickou peněženku PayPal. Cena jedné poukázky při koupi přes PayPal je 50 Kč včetně DPH.

- Zakoupením poukázky platební kartou nebo GoPay. Cena jedné poukázky při koupi platební kartou je 50 Kč včetně DPH.


V případě problémů pište na info@bidmix.cz


Inzerát můžete topovat kdykoliv, stačí kliknout na odkaz Topovat inzerát, který naleznete v detailu inzerátu v jeho dolní části pod fotkama a popisem. Tato služba je nabídnuta také po přidání nebo editaci inzerátu. Při topování se posouvá čas inzerátu, tedy čas inzerátu = čas vložení + topovaný čas. První SMS posouvá inzerát o 7 dní dopředu. To znamená, pokud by byl jediný TOPovaný inzerát v kategorii, vydržel by na první pozicí 7 dní (neTOPované inzeráty ho nemohou 7 dní přeskočit). Pořadí je podle data i v případě vícenásobného topování. Počet topovaných dnů však se vzrůstajícím počtem poukázek klesá. TOPováním se neprodlužuje doba zobrazení inzerátu na serveru, ta zůstává stále stejná, a to 3 měsíců.

Nejrychlejší způsob, jak najít svůj inzerát je kliknout na odkaz Moje inzeráty vpravo nahoře a vyplnit svůj e-mail a/nebo telefonní číslo (podle toho, co jste uvedli v inzerátu) a kliknout na tlačítko Vypsat inzeráty.
 

Jak hledat v inzerátech

Pro rychlé vyhledávání v inzerátech slouží políčka v oranžovém pruhu, který se zobrazuje na každé stránce BidMix.cz. Do prvního políčka vyplňte věc, kterou hledáte (např. bernský honič, nebo lépe berns honič – vyhledávání neumí skloňovat). Dále zvolte rubriku, ve které chcete hledat (v našem případě Zvířata). Vaše hledaní můžete konkretizovat výběrem lokality, ze které Vás inzeráty nejvíce zajímají, tzn. zadejte své poštovní směrovací číslo (buď konkrétní číslo, nebo napište název obce a vyberte správné PSČ) a v dalším políčku zvolte vzdálenost od svého místa, ze kterého Vás ještě inzeráty zajímají. 
Hledanou věc si můžete ještě konkretizovat zadáním ceny. Pozor! Pokud se nacházíte v určité sekci, např. auto.bazos.cz, bude se Vámi vyhledávaný výraz vyhledávat pouze v této sekci a ne ve všech ostatních. Proto doporučujeme hledat z hlavní stránky.
 

Co se nesmí inzerovat

Inzerovat se nesmí firma (www stránky), ale pouze nabízený produkt. Pokud máte zájem zviditelnit firmu, využijte možnosti objednání banneru. Dále je zakázáno inzerovat multilevel systémy, zvláště bezpracné výdělky a podobné. Všechny vkládané inzeráty nesmí odporovat zákonům České republiky.


Maximální počet inzerátů, doba uložení

Maximální počet inzerátů přidaných jedním uživatelem je 50. Toto omezení neplatí pro TOPované inzeráty. 
Maximální doba uložení inzerátu je 3 měsíce. Po uplynutí této lhůty je inzerát ze systému vymazán.
 

RSS kanály

BidMix.cz má integrovány RSS kanály. Pokud máte prohlížeč, který je podporuje (Opera, Firefox, Mozilla, Safari), můžete si snadno hlídat například nové inzeráty v sekci Zvířata/Psi/Nabídka. Stačí být v dané sekci a v prohlížeči kliknout na ikonku RSS. 

KONTAKT


Kontakty
RSS