| KurýrPoint.cz - všechny kurýři na jednom místě | Balíkdozahraničí.cz - úsporná přeprava zásilek | Expresní-Pošta.cz - spolehlivé doručení zásilek s vyzvednutím u Vás |
 
Vytvořit inzerát
             je to zcela zdarma

VIP INZERÁTY


VOLNÁ POZICEVOLNÁ POZICEVOLNÁ POZICEVOLNÁ POZICEBidMix.cz / Reality / Jiné nemovitosti / Chata na prodej Chroustov (okr.Jičín)
Platnost inzerátu již vypršela

Odpovědět na inzerát

Chata na prodej Chroustov (okr.Jičín)

M. Staník
Prodej rekreační chaty 3+kk v krásném a klidném prostředí u obce Chroustov (Úhlejov). Chata se prodává včetně vlastních pozemků a jezírka o celkové výměře 858 m2. Pozemky jsou v mírném svahu a velmi nápaditě a vkusně upraveny, je zde užitná i relaxační část i prostor pro parkovací stání. Chata je udržovaná a ve vynikajícím technickém stavu. Je velmi dobře situována s jižní orientací zahrady a v blízkosti lesa. Chata je podsklepená. V přízemí je obývací pokoj s krbovými kamny a kuchyní, koupelna, samostatné wc a předsíň. V patře jsou dvě ložnice. Na pozemku je pergola a okrasné jezírko s rybami. Nemovitost poskytuje naprosté soukromí, živý plot, pohled do údolí – úžasný zvláště z terasy!
Do chaty je zavedena voda ze studny. Odpady svedeny do septiku s přepadem.
Zákl.zboží v Miletíně (5km), další obč. vybavenost v Hořicích, Lázních Bělohrad. Okolí vybízí k různým aktivitám (turistika, cykloturistika, houbaření,...).
   1 450 000 Kč

ID inzerátu: 8552271225
Datum: 8.10.2014 20:38:30


KONTAKT


Kontakty
RSS